MULDIVERSET ApS
Servering af mad i restauranter og caféer
CVR 29 68 89 82AnpartsselskabPræstøStiftet 2006
Oplysningerne er hentet 4. november 2026.
Beta. Regnskaber, ledelse og koncernforhold hentes fra årsrapporterne hos Erhvervsstyrelsen. Registrerede ejere, personer og navnesøgning kommer, når Tjekker får adgang til dem.
Servering af mad i restauranter og caféer
CVR 29 68 89 82AnpartsselskabPræstøStiftet 2006
Oplysningerne er hentet 4. november 2026.
Alle poster fra de seneste 7 årsrapporter. Tryk på en post for at se, hvad den betyder
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | Ændring2024-2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||||
| 1,1 mio. | 1,4 mio. | 1,2 mio. | 1,0 mio. | 729.854 | 600.722 | -83.423 | −18,8% | |
| 208.815 | 431.137 | 231.990 | 93.518 | -223.007 | 4.015 | -156.010 | −51,6% | |
| 203.645 | 394.267 | 198.805 | 68.422 | -209.652 | 37.426 | -118.938 | −48,3% | |
| 158.439 | 307.202 | 146.376 | 53.262 | -163.261 | 27.093 | -93.719 | −48,4% | |
| Balance | ||||||||
| 989.446 | 957.671 | 1,0 mio. | 922.471 | 813.229 | 840.929 | 823.677 | +3,3% | |
| 869.481 | 857.314 | 879.983 | 889.437 | 696.042 | 623.627 | 429.060 | +1,4% | |
| 423.683 | 265.244 | -41.958 | -188.334 | -245.876 | -82.615 | -109.708 | +59,7% | |
| 565.763 | 692.427 | 1,1 mio. | 1,1 mio. | 1,1 mio. | 923.544 | 933.385 | −18,3% | |
| 450.763 | 692.427 | 1,1 mio. | 1,1 mio. | 927.286 | 923.544 | 933.385 | −34,9% | |
| Pengestrømme og ansatte | ||||||||
| 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0,0% | |
| Nøgleforhold (beregnet af Tjekker) | ||||||||
| 42,8% | 27,7% | -4,1% | -20,4% | -30,2% | -9,8% | -13,3% | +15,1 pp | |
| 46,0% | - | - | - | - | - | - | - | |
Kilde: årsrapporterne hos Erhvervsstyrelsen. Virksomheden oplyser kun bruttofortjeneste, ikke omsætning. Det må mindre virksomheder.
Det seneste regnskabsår, 2024/25, i to figurer
Virksomheden oplyser ikke sin omsætning, kun bruttofortjenesten. Det må mindre virksomheder gerne.
De originale dokumenter hos Erhvervsstyrelsen
Årsrapport 2024/25
Offentliggjort 17.02.2026
Årsrapport 2023/24
Offentliggjort 02.04.2025
Årsrapport 2022/23
Offentliggjort 15.04.2024
Årsrapport 2021/22
Offentliggjort 30.03.2023
Årsrapport 2020/21
Offentliggjort 14.03.2022
Årsrapport 2019/20
Offentliggjort 08.03.2021
Årsrapport 2018/19
| Omsætning | Ikke oplyst |
|---|---|
| Bruttofortjeneste | 1,1 mio. kr. |
| Driftsresultat | 208.815 kr. |
| Resultat før skat | 203.645 kr. |
| Årets resultat | 158.439 kr. |
Af hver 100 kr., virksomheden ejer, er 43 kr. betalt af ejerne selv og 57 kr. lånt eller skyldt til andre.
| Aktiver i alt | 989.446 kr. |
|---|---|
| Egenkapital | 423.683 kr. |
| Gæld og forpligtelser | 565.763 kr. |
Offentliggjort 02.03.2020
Årsrapport 2017/18
Offentliggjort 07.03.2019
Årsrapport 2016/17
Offentliggjort 09.03.2018
Årsrapport 2015/16
Offentliggjort 08.03.2017
Årsrapport 2014/15
Offentliggjort 16.03.2016
Årsrapport 2013/14
Offentliggjort 19.03.2015
Årsrapport 2012/13
Offentliggjort 02.04.2014
Årsrapport 2011/12
Offentliggjort 11.03.2013
Årsrapport 2010/11
Offentliggjort 01.03.2012
Årsrapport 2009/10
Offentliggjort 08.03.2011
Årsrapport 2008/09
Offentliggjort 18.03.2010
Årsrapport 2007/08
Offentliggjort 17.03.2009
Årsrapport 2006/07
Offentliggjort 04.03.2008