Allindemaglegård Holding ApS
Finansielle holdingselskaber
CVR 38 16 63 01AnpartsselskabRingstedStiftet 2016
Oplysningerne er hentet 2. november 2026.
Beta. Regnskaber, ledelse og koncernforhold hentes fra årsrapporterne hos Erhvervsstyrelsen. Registrerede ejere, personer og navnesøgning kommer, når Tjekker får adgang til dem.
Finansielle holdingselskaber
CVR 38 16 63 01AnpartsselskabRingstedStiftet 2016
Oplysningerne er hentet 2. november 2026.
Alle poster fra de seneste 7 årsrapporter. Tryk på en post for at se, hvad den betyder
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | Ændring2024-2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||||
| -80.347 | 556.177 | -18.403 | -15.665 | -15.117 | -7.914 | -6.250 | - | |
| - | - | - | - | -15.117 | -7.914 | -6.250 | - | |
| 2,2 mio. | 5,4 mio. | 42,7 mio. | 6,1 mio. | 3,5 mio. | 1,6 mio. | -275.260 | −59,3% | |
| 1,5 mio. | 4,9 mio. | 42,7 mio. | 6,1 mio. | 3,5 mio. | 1,6 mio. | -275.640 | −69,3% | |
| Balance | ||||||||
| 71,6 mio. | 65,7 mio. | 54,4 mio. | 11,7 mio. | 7,0 mio. | 3,4 mio. | 1,7 mio. | +9,0% | |
| 9,5 mio. | 14,3 mio. | 27,2 mio. | 1,2 mio. | 624.245 | 545.942 | 466.965 | −33,5% | |
| 68,5 mio. | 64,5 mio. | 53,3 mio. | 10,6 mio. | 4,5 mio. | 994.495 | -571.456 | +6,1% | |
| 1,5 mio. | 1,1 mio. | 1,1 mio. | 1,1 mio. | 2,5 mio. | 2,4 mio. | 2,3 mio. | +36,1% | |
| 1,4 mio. | 729.032 | 1,1 mio. | 1,1 mio. | 2,5 mio. | 2,4 mio. | 2,3 mio. | +86,0% | |
| Pengestrømme og ansatte | ||||||||
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | |
| Nøgleforhold (beregnet af Tjekker) | ||||||||
| 95,6% | 98,2% | 98,0% | 90,8% | 64,6% | 29,6% | -33,5% | −2,6 pp | |
| 2,3% | 8,3% | 133,6% | 80,5% | 127,8% | - | - | −6,0 pp | |
Kilde: årsrapporterne hos Erhvervsstyrelsen. Virksomheden oplyser kun bruttofortjeneste, ikke omsætning. Det må mindre virksomheder.
Det seneste regnskabsår, 2024/25, i to figurer
Virksomheden oplyser ikke sin omsætning, kun bruttofortjenesten. Det må mindre virksomheder gerne.
| Omsætning | Ikke oplyst |
|---|---|
| Bruttofortjeneste |
De originale dokumenter hos Erhvervsstyrelsen
Årsrapport 2024/25
Offentliggjort 15.12.2025
Årsrapport 2023/24
Offentliggjort 10.01.2025
Årsrapport 2022/23
Offentliggjort 22.12.2023
Årsrapport 2021/22
Offentliggjort 07.12.2022
Årsrapport 2020/21
Offentliggjort 26.01.2022
Årsrapport 2019/20
Offentliggjort 27.02.2021
Årsrapport 2018/19
| -80.347 kr. |
| Driftsresultat | Ikke oplyst |
|---|
| Resultat før skat | 2,2 mio. kr. |
|---|
| Årets resultat | 1,5 mio. kr. |
|---|
Af hver 100 kr., virksomheden ejer, er 96 kr. betalt af ejerne selv og 4 kr. lånt eller skyldt til andre.
| Aktiver i alt | 71,6 mio. kr. |
|---|---|
| Egenkapital | 68,5 mio. kr. |
| Gæld og forpligtelser | 3,1 mio. kr. |
Offentliggjort 17.03.2020
Årsrapport 2017/18
Offentliggjort 14.03.2019
Årsrapport 2016/17
Offentliggjort 05.03.2018