Billigtlager ApS
Oplagring og opbevaring
CVR 39 83 17 75AnpartsselskabNæstvedStiftet 2018
Oplysningerne er hentet 3. november 2026.
Beta. Regnskaber, ledelse og koncernforhold hentes fra årsrapporterne hos Erhvervsstyrelsen. Registrerede ejere, personer og navnesøgning kommer, når Tjekker får adgang til dem.
Oplagring og opbevaring
CVR 39 83 17 75AnpartsselskabNæstvedStiftet 2018
Oplysningerne er hentet 3. november 2026.
Alle poster fra de seneste 7 årsrapporter. Tryk på en post for at se, hvad den betyder
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | Ændring2024-2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||||
| 1,7 mio. | 1,1 mio. | 836.928 | 1,0 mio. | 186.283 | 435.832 | -38.288 | +56,9% | |
| 1,5 mio. | 1,0 mio. | 770.725 | 3,4 mio. | -15.146 | 243.420 | -232.710 | +50,1% | |
| 1,3 mio. | 763.449 | 461.105 | 3,4 mio. | -146.500 | 137.345 | -319.625 | +67,6% | |
| 982.257 | 586.645 | 358.810 | 2,6 mio. | -64.409 | 122.928 | -319.625 | +67,4% | |
| Balance | ||||||||
| 12,8 mio. | 11,2 mio. | 10,4 mio. | 9,4 mio. | 5,3 mio. | 2,2 mio. | 2,4 mio. | +14,7% | |
| 2,2 mio. | 482.996 | 248.478 | 290.585 | 222.674 | 50.301 | 2,3 mio. | +351,8% | |
| 4,9 mio. | 4,2 mio. | 3,8 mio. | 3,4 mio. | 38.893 | 103.303 | -269.625 | +18,8% | |
| 6,9 mio. | 6,1 mio. | 5,8 mio. | 5,2 mio. | 5,3 mio. | 2,1 mio. | 2,7 mio. | +13,3% | |
| 1,8 mio. | 660.486 | 956.385 | 494.250 | 2,4 mio. | 2,1 mio. | 2,7 mio. | +166,1% | |
| Pengestrømme og ansatte | ||||||||
| 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0,0% | |
| Nøgleforhold (beregnet af Tjekker) | ||||||||
| 38,5% | 37,2% | 36,1% | 36,0% | 0,7% | 4,7% | -11,1% | +1,3 pp | |
| 21,6% | 14,8% | 10,0% | 152,4% | -90,6% | - | - | +6,8 pp | |
Kilde: årsrapporterne hos Erhvervsstyrelsen. Virksomheden oplyser kun bruttofortjeneste, ikke omsætning. Det må mindre virksomheder.
Det seneste regnskabsår, 2025, i to figurer
Virksomheden oplyser ikke sin omsætning, kun bruttofortjenesten. Det må mindre virksomheder gerne.
De originale dokumenter hos Erhvervsstyrelsen
Årsrapport 2025
Offentliggjort 29.06.2026
Årsrapport 2024
Offentliggjort 25.03.2025
Årsrapport 2023
Offentliggjort 03.04.2024
Årsrapport 2022
Offentliggjort 21.04.2023
Årsrapport 2021
Offentliggjort 26.04.2022
Årsrapport 2020
Offentliggjort 22.01.2021
Årsrapport 2018/19
| Omsætning | Ikke oplyst |
|---|---|
| Bruttofortjeneste | 1,7 mio. kr. |
| Driftsresultat | 1,5 mio. kr. |
| Resultat før skat | 1,3 mio. kr. |
| Årets resultat | 982.257 kr. |
Af hver 100 kr., virksomheden ejer, er 39 kr. betalt af ejerne selv og 61 kr. lånt eller skyldt til andre.
| Aktiver i alt | 12,8 mio. kr. |
|---|---|
| Egenkapital | 4,9 mio. kr. |
| Gæld og forpligtelser | 7,9 mio. kr. |
Offentliggjort 26.05.2020