RPL Holding ApS
Ikke-finansielle holdingselskaber
CVR 39 84 62 92AnpartsselskabHavdrupStiftet 2018
Er at eje kapitalandele og drive formueadministration.
Oplysningerne er hentet 2. november 2026.
Beta. Regnskaber, ledelse og koncernforhold hentes fra årsrapporterne hos Erhvervsstyrelsen. Registrerede ejere, personer og navnesøgning kommer, når Tjekker får adgang til dem.
Ikke-finansielle holdingselskaber
CVR 39 84 62 92AnpartsselskabHavdrupStiftet 2018
Er at eje kapitalandele og drive formueadministration.
Oplysningerne er hentet 2. november 2026.
Alle poster fra de seneste 7 årsrapporter. Tryk på en post for at se, hvad den betyder
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | Ændring2024-2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||||
| -7.188 | -6.563 | -6.313 | -6.063 | -5.813 | -5.563 | 0 | - | |
| -7.188 | -6.563 | -6.313 | -6.063 | -5.813 | -5.563 | 0 | - | |
| 853.777 | 791.388 | 256.765 | 432.750 | 56.932 | -180.563 | 0 | +7,9% | |
| 855.358 | 791.388 | 256.765 | 432.750 | 56.932 | -180.563 | 0 | +8,1% | |
| Balance | ||||||||
| 2,7 mio. | 1,6 mio. | 764.636 | 501.558 | 62.745 | 0 | 175.000 | +72,9% | |
| 274.645 | 0 | - | - | - | - | - | - | |
| 2,3 mio. | 1,4 mio. | 615.886 | 359.120 | -73.630 | -130.563 | 50.000 | +60,8% | |
| 438.905 | 155.313 | 148.750 | 142.438 | 136.375 | 130.563 | 125.000 | +182,6% | |
| 438.905 | 155.313 | 148.750 | 142.438 | 136.375 | 130.563 | 125.000 | +182,6% | |
| Pengestrømme og ansatte | ||||||||
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | |
| Nøgleforhold (beregnet af Tjekker) | ||||||||
| 83,8% | 90,1% | 80,5% | 71,6% | -117,3% | - | 28,6% | −6,3 pp | |
| 46,6% | 78,2% | 52,7% | - | - | - | - | −31,6 pp | |
Kilde: årsrapporterne hos Erhvervsstyrelsen. Virksomheden oplyser kun bruttofortjeneste, ikke omsætning. Det må mindre virksomheder.
Det seneste regnskabsår, 2024/25, i to figurer
Virksomheden oplyser ikke sin omsætning, kun bruttofortjenesten. Det må mindre virksomheder gerne.
De originale dokumenter hos Erhvervsstyrelsen
Årsrapport 2024/25
Offentliggjort 27.11.2025
Årsrapport 2023/24
Offentliggjort 19.12.2024
Årsrapport 2022/23
Offentliggjort 20.12.2023
Årsrapport 2021/22
Offentliggjort 28.12.2022
Årsrapport 2020/21
Offentliggjort 15.12.2021
Årsrapport 2019/20
Offentliggjort 15.12.2020
Årsrapport 2018/19
| Omsætning | Ikke oplyst |
|---|---|
| Bruttofortjeneste | -7.188 kr. |
| Driftsresultat | -7.188 kr. |
| Resultat før skat | 853.777 kr. |
| Årets resultat | 855.358 kr. |
Af hver 100 kr., virksomheden ejer, er 84 kr. betalt af ejerne selv og 16 kr. lånt eller skyldt til andre.
| Aktiver i alt | 2,7 mio. kr. |
|---|---|
| Egenkapital | 2,3 mio. kr. |
| Gæld og forpligtelser | 438.905 kr. |
Offentliggjort 10.12.2019